ubytování na šumavě - Turistická chata Libínské Sedlo

Rezervace: paní Růžena Šántová

telefon 731 808 369

e-mail: ruzenka.santova@seznam.cz

Informace o cenách a obsazenosti naleznete ZDE

Sleva pro členy KČT 40 Kč/noc

Turistická chata Libínské Sedlo v malebné stejnojmenné vesničce poblíž Prachatic nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, turisty, cyklisty nebo lyžaře v krásném Pošumaví. K dispozici je 7 ubytovacích jednotek (1-2 ložnice, 2-8 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s televizí a dvě zádveří vhodná pro uskladnění kol či lyží. V oplocené zahradě naleznete altán pro venkovní posezení, ohniště a stůl na stolní tenis. Celková kapacita chaty je až 40 lůžek.
V chatě funguje wi-fi router se zesilovačem signálu, který umožňuje připojení k internetu zdarma v celé chatě.

Umístění

Na Šumavě, v malé vesničce Libínské Sedlo vzdálené 6 km od města Prachatice (Praha 150 km, České Budějovice 50 km, Plzeň 120 km).

Naleznete nás i na

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode